Obecny czas to Nie 17:27, 12 Maj 2024 | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum Druzyna pilki noznej Strona GłównaForum Druzyna pilki noznej Strona Główna
Użytkownicy Grupy Rejestracja Zaloguj

Wyniki meczów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Druzyna pilki noznej Strona Główna » Mecze

PostWysłany: Wto 20:32, 26 Sie 2008    Temat postu: mecz z dnia 19.08.08

Po jednostronnym widowisku mistrzowie Zgierza pokazali kawał dobrego futbolu przewyższając o 2 klasy bayer łęczycką i wygrywając aż 19:3
Diabły grały jak przystało na mistrzów pokazując zarówno grę z klepki jak i indywidualne akcje zakończone kapitalnymi strzałami.

Akcje godne pochwały:
-kapitalne zagranie Michała P. do Shadowa idealnie na główkę
-Zagranie z piętki Daniela K. do Przemka
-Rozegranie przez powyższą czwórkę piłki pod polem karnym rywali tak dokładnie że barcelona by sie nie powstydziła (gol Roberta)
-sytuacja 2 na 1 w czasie której bramkarz Diabłów zachował sie perfekcyjnie
-rozegranie stałego fragmętu gry w tak sposób że przeciwnicy mogli tylko podziwiać ten styl gry

Oceny graczy:
Szuszu-10 Bronił fenomenalnie jego parady można opisywać w super latywach praktycznie nie było strzału którego nie obronił gole wpadły z błędów( lub braku) obrony
Robson-10 Kapitalnie grał w obronie stanowił zaporę nie do przejścia grał mimo iż nabawił sie kontuzji stłuczenia palca a jego wypady do ataku kończyły sie zazwyczaj bramką
Dizi-10 Dobry w obronie jeszcze lepszy w ataku strzelec Hat-tricka, Mimo iż niewielu pozwala sobie na finezję podczas meczu jego zagranie do przemka zostanie zapamiętanie na długo
Puciek-10 W obronie tak jak robert był nie do przejścia mimo iż zdarzało mu sie tracić głupio piłki to nadrabiał to w ataku gdyż jego podania potrafiły wzbudzić strach w szeregach rywali
Przemo-10 Troszke mało w ataku ale w konstrukcji akcji pokazywał to czego brakowało innym czyli swobody w rozgrywaniu piłki, potrafił podać idealnie a mecz ukończył z 7 asystami
Shadow-10 Najlepszy z najlepszych nadal w fenomenalnej formie mimo iż strzelił aż 9 bramek to często równierz był na obronie gdzie wyłuskiwał piłkę od rywali
Kura-8 Rozgrywał mecz u rywali, starał sie jak mógł a że mógł niewiele to było widać na meczu jednak był aktywny, oddawał wiele strzałów jednak niecelnych

Posty: 104

PostWysłany: Śro 15:43, 24 Wrz 2008    Temat postu: 22 wrzesień 2008r.

Mecz pomiędzy FK Naruta oraz Zgierskimi Diabłami pokazał że Diabły są drużyną własnego boiska. Mecz zakończył się wynikiem 11:10 dla drużyny gospodarzy. mecz był rozgrywany w tragicznych warunkach. Mecz przypominał ten z 19 rozgrywany we Frankfurcie.

Kura-0

Kura-8 mimo iż wpuścił tylko 1 bramkę, nie potrafił złapać rytmu gry. miał kłopoty z uchwytem piłki
Szuszu-7 7 bramek wpadło w drugiej połowie w czasie której właśnie stał Filip.
nie pokazywał tego co zwykle; czyli efektownych parad.
Robson-8 jeden z niewielu w drużynie który był w stanie wygrywać pojedynki główkowe. jednak miał problem z grą ziemią
Dizi-6 Prawdopodobnie najgorszy gracz meczu. mimo iż strzelił 2 bramki to jednak nie grał tego co zwykle
Przemo-9 Jedyny zawodnik który nie miał kłopotów z przechodzeniem rywali oraz podawaniem.
Shadow-8 mimo iż zakończył mecz z 3 bramkami na koncie nie zawsze udawało sie przejść rywali.

Ocena zespołu-6 przeciętny mecz w którym Diabły prowadzili 8:1 a przegrali[/u]

Ostatnio zmieniony przez Dizi_8 dnia Śro 15:55, 24 Wrz 2008, w całości zmieniany 1 raz
...
Dizi_8

Posty: 104

PostWysłany: Pią 19:52, 03 Paź 2008    Temat postu: 3 październik 2008

Mecz finałowy w pucharze Zgierza pomiędzy Diabłami a FK Naruta zakończył się zwycięstwem Mistrzów Zgierza po rzutach karnych. Mecz był toczony w zawrotnym tempie

Kura-7 bronił dobrze ale jakkolwiek popełnił kilka głupich błędów
Szuszu-8 pewne interwencje gwarantowały bezpieczne plecy lecz w nie których sytuacjach mógł się lepiej zachować.
Robson-8 Jak zawsze pewny punkt obrony choć na początku za często wychodził w pole rywala. strzelec 1 bramki
Dizi-9 strzelec hat-tricka. zawsze jego wejście na boisko kończyło się golem. Gol z 57 minuty zapadnie w pamięci. delikatne podbicie piłki nad bramkarzem. Obronił 3 rzuty karne ale jeden został nie słusznie zaliczony. jeden z najdynamicziejszych na boisku
Przemo-8 strzelec jednej bramki, jak zawsze miał duży wkład w konstrukcję akcji, lecz zdarzało się że podawał do przeciwnika. świetny przegląd gry
Puciek-8 Mimo dość egoistycznej gry, strzelił 3 bramki w tym jedną pięknej urody, czyli lobnął bramkarza rywali
Shadow-9 Tym razem jak jeden z trzech zdobył hat-tricka, ale w obronie dość dobrze dyrygował kolegami zespołu.

Ocena Zespołu-9 za piękną grę z klepki, oraz za odniesione zwycięstwo nad obrońcami tytułu

...
DamianeQ
Kapitan Drużyny

Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 110

PostWysłany: Wto 13:31, 09 Gru 2008    Temat postu:

W piatek odbedzie sie mecz Diably Zgierskie zagraja z Bayernem lub cisowniakiem:)) Mecz odbedzie sie ok godziny 15 i w zaleznosci od podody.Bedzie to mecz w przerwie zimowej! RazzP pozdro

PostWysłany: Wto 21:23, 16 Cze 2009    Temat postu:

Po długiej przerwie wracamy do opisywania spotkań Mistrzów Zgierza.Pierwszy mecz był rozgrywany przeciwko drużynie Bayer Łęczycka. Mecz w pierwszej połowie to walka gol za gol, choć Diabły pokazały swój charakter oraz dynamike w rozgrywaniu piłki choć było widać że przerwa zrobiła swoje dużo błędów zarówno w obronie jak i w ataku. w Drugich 45 minutach które trwały 70 minut XD Diabły ockneły sie ze snu zimowego i doprowadzili do 9 punktowej przewagi co pokazuje wynik 21 : 12

Oceny Piłkarzy:

Szuszu 5 - To co prezentował w dzisiejszym meczu było zdecydowanie poniżej oczekiwań zarówno kolegów z zespołu jak i kibiców. W dodatku wpuścił kuriozalną bramkę za kołniarz

Kura 8 - Trzymał poziom którym grał cały zespół jednak w pierwszej połowie był jednym z lepszych zawodników na boisku dzielnie broniąc bramki Diabłów

Dizi 7 - Grał słabo w pierwszej połowie dopiero w końcówce pokazując to czego nauczył się w tym klubie. Druga połowa w jego wykonaniu to .... popis umiejętności bramkarskich które jak na zawodnika z pola posiada dość duże. strzelec jednej bramki

Robson 10 - Grał twardo w obronie z czego zasłynał już na początku swojej kariery w Diabłach. W pamięci kibiców napewno pozostanie kol zdobyty ze środka boiska który znalazł drogę do okienka.Rzadko kiedy popełniał błędy

Puciek 9 - Strzelec 6 bramek co pozwoliło mu nie znacznie zbliżyć sie do czołówki króla Strzelców. Dość czesto grał samolubnie choć czasem przynosiło to efekty w postaci Bramek bądź sytłacji dla kolegów z Zespołu

Czesio 9 - Gracz który mimo iż jest z natury wysunięty do przodu w dzisiejszym meczu ostro walczył w obronie nie pozwalając na stwarzanie sytuacji bramkowych zespołowi rywali, aczkolwiek jego akcji potrafiły wzbudzić panike w zespole rywali,strzelec hat-trick'a w 11 minut (Klubowy rekord)

Shadow 9 - W dzisiejszym Meczu pełnił głównie role asystenta co zaowocowało 8 asystami co jest pomnożeniem liczby bramek przez 2. Bardzo często przeprowadzał rajdy prawą stroną boiska które kończyły się dośrodkowaniami na pole karne albo zagraniami do Robsona

Ocena Zespołu 8 - Dobry mecz ale to nie to co było grane 21 sierpnia 2008 kiedy to diabły rozgromiły łęczycki Bayer 19:3

...
DamianeQ

Posty: 110

PostWysłany: Wto 21:59, 16 Cze 2009    Temat postu:

Tak o taki mecz nam chodziło chyba ;]
Diabły wracaj ze swoja Diabelska gra x) Mam tu na myśli piękny i czysty football , gra z pierwszej pilki Wink oraz zasada nie pomijania graczy , czyli wszyscy zawodnicy włączają się do akcji i wtedy mamy styl Arsenalu x3 Heheh Diabły =**

Ostatnio zmieniony przez DamianeQ dnia Wto 22:00, 16 Cze 2009, w całości zmieniany 1 raz
...
Robert

Posty: 132

PostWysłany: Śro 17:16, 17 Cze 2009    Temat postu:

I o to nam chodzi, troszkę treningów i wracamy na scenę może nawet i światowego football'u ; ]]

Co do opisywania, to serio powinieneś iść na polonistę jak zawsze nic dodać nic ująć "git majonez ;]]]"

...
Dizi_8

Posty: 104

PostWysłany: Czw 22:26, 18 Cze 2009    Temat postu:

Dzisiejszy dzień był zdecydowanie na kondycję gdyż Mistrzowie Zgierza rozegrali dwa mecze pod rząd. W pierwszym meczu który rozgrywał się na stadionie na ul Musierowicza padł wynik 6:4 Dla Diabłów. Mecz był zdominowany przez Diabły które jednak na końcu troche odpuściły o czym świadcz 4 dla gości.

Oceny Piłkarzy

Kura 9 - To co pokazał na tym meczu wzbudziło podziw kolegów z drużyny. Jednak jego interwencje budziły czasem Strach w oczach graczy z pola. Napewno do historii przejdzie jego obrona sytłacji z Szewczykiem

Shadow 9 - Pokazał to co zawsze pokazuje gdy jest w formie, czyli dokładne podania oraz precyzyjne strzały, strzelec dwóch pierwszych bramek w drugiej połowie jednak tylko asystował przy golach kolegów oraz dzielnie walczył w obronie

Robson 9 - Mimo iż grał nie wiele ponieważ był bardzo zmęczony pracą dorywczą to jednak to on stanowił o sile obrony gdyż jako jeden z dwóch nie bał sie ostrych starć z rywalami i to przynosiło same korzyści z wyjątkiem drobnej kontuzji rozcięcia kolana

Dizi 9 - Drugi z graczy który przyczynił się osłabienia zespołu rywala mimo iż nabawił się dwóch kontuzji w przeciągu 2 minut wybiegł na drugą połowę w czasie której pokazał kilka ciekawych zagrań oraz ośmieszył bramkarz strzelając pod nim, a mógł mieć dwie gdyby wolej był lepiej mierzony

Puciek 9 - Troche zaskoczeniem było jego ustawienie na boisku w drugiej połopwie ponieważ zostawał z tyłu stopując groźne ataki rywali, jednak w pierwszej połowie pokazywał to co zawsze, czyli podania których nie spodziewali się rywale a czasem i nawet koledzy z drużyny, była by dziesiątka gdyby nie kilka strat i za dużo egoizmu

Boteq 9 - Jego poczynania jak zawsze wywołują strach w szeregach rywali, nie inaczej było tym razem choć jak każdy zawodnik wracał się do obrony ale jemu wychodziło to najlepiej gdyż każda próba odbioru kończyła sie sukcesem i kolejną sytuacją dla kolegów

Drużyna 10 - Za to czego częst brakuje w innyh meczach czyli powrotu całym zespołem do obrony, oraz poczynania w ataku.

------------------------------------------
Drugim Meczem który rozgrywał zespół mistrzów Zgierza był ze stałymi rywalami Bayer łęczycka. mecz zakończył się wynikiem 15:2 co jest bliskie rekordowi 19:3 z dnia 21 sierpnia 2008. Z dobrej strony pozazał sie Nowy gracz Diabłów który podpisał kontrakt w dniu dzisiejszym Jasiek.