Obecny czas to Pon 16:12, 13 Maj 2024 | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum Druzyna pilki noznej Strona GłównaForum Druzyna pilki noznej Strona Główna
Użytkownicy Grupy Rejestracja Zaloguj

Wyniki meczów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Druzyna pilki noznej Strona Główna » Mecze

PostWysłany: Wto 22:12, 23 Cze 2009    Temat postu: Big show

dzisiaj Diabły rozegrały mecz poraz pierwszy na wyjeździe który zakończył się minimalną porażką Diabłów 10:9 ale ponieważ zawodnikom obu zespołów zaczeło sie nudzić po meczu zrobili konkurs rzutów karnych w którym wygrały diabły po jednej serii dogrywki

Oceny piłkarzy

Kura 7 - Czasami jego interwencje pokazywały że on króluje w polu karnym choć trzeba przyznać że po nie których sytuacjach trzeba dziękować bogu że nie było gola po wejściu na boisko doszło do kontrowersyjnej sytuacji która dała zwycięstwo rywalom

Szuszu 7 - To co wyprawiał na bramce pokazuje że jeszcze troche treningów i Jasiek nie będzie potrzebny w klubie aczkolwiek w polu nie zawsze wypełniał swoje zadanie ale trzy jego wypady o mało nie skończyły się bramką dla Diabłów

Robson 8 - Jak zawsze nasz nie pokonany obrońca stał na czele defensywy, nie było osoby która go okiwała <no może pod koniec znalazł sie jeden XD> Była by zdecydowanie wyższa ocena gdyby pokazał coś w ofensywie. z jego akcji bardzo ciekawe było wybicie z przewrotki

Boteq 8 - Jak zawsze jego rozegranie nie pozostawiało nic do życzenia, piłki jakie rozgrywał w późniejszym etapie meczu wprawiały w podziw rywali, na początku ustawiony na ataku i właśnie ten etap meczu powinien być zapomniany przez przemka, Była by zdecydowanie wyższa ocena gdyby ustrzelił coś

Dizi 9 - Jego forma w dzisiejszym meczu mówiła sama za siebie, strzelec 3 bramek oraz w poźniejszych fazach meczu jeden z głównych obrońców, natomiast jego nie które interwencje w konkursie pokazywały jego krótki staż w bramce

PrO_Sp3cT 9 - Jedne z trójki który ustrzelił... 3 bramki (Trzech muszkieterów XD)
popełniał niewiele błędów ale czesto ratował zespół przed głupimi bramkami, jako jedyny który przez cały mecz był obecny na całej murawie

Puckos 10 - Jedyny gracz który potrafił w dzisiejszym meczu zrobić wszystko, Strzelić hat-tricka, z faulować, głupio stracić piłke, oraz strzelić w okienko z okolicy połowy boiska, jego pozycja z początku meczu zaskoczyła wszystkich, Puciek i obrona, To trzeba zobaczyć XD

Ocena zespołu 9 - mecz rozgrywany na "kretowisku" jednak mimo to Mistrzowie zgierza pokazywali grę z klepki, indywidualne akcje oraz piękne dośrodkowania oraz skuteczne strzały

...
Robert

Dołączył: 29 Cze 2006
Posty: 132

Skąd: Zgierz

PostWysłany: Wto 22:49, 23 Cze 2009    Temat postu:

Dziękuje wam za wspólną grę, aczkolwiek nie chce więcej widzieć zachowań jakie zaprezentował szuszu, chodzi mi dokładnie o moment kiedy szedł z boiska na ławkę rezerwowych motywując to tym że ma słabszy dzień i nie będzie grał, NIE każdy ma prawo nie grać zawsze na miarę swoich możliwości, ja też nie zaprezentowałem dobrego footballu, powodem są praktyki, przede wszystkim zmęczenie, boisko też nie było za ciekawe.

Musicie mi wybaczyć, i proszę was jeszcze o jedno, nie ma takiego klubu który zawsze wygrywa, więc kiedy nie gramy tak jak chcemy, proszę was nie chce słyszeć obelg oraz pretensji do kogokolwiek jesteśmy drużyną i mamy trzymać się razem.

To chyba wszystko co chciałem napisać, dobry mecz lecz za mało ogarnięcia, to nic nie ma co się załamywać przegranym cieszmy się dużą ilością wygranych, u nas pewnie dostaną, na to liczę i myśle ze można zorganizować jakiś trening.

...
DamianeQ
Kapitan Drużyny

Dołączył: 30 Cze 2006
Posty: 110

PostWysłany: Wto 23:01, 23 Cze 2009    Temat postu:

Dla mnie ten mecz jest jeszcze większa motywacja do treningów ... no i cóż przekonałem się ze nie jesteśmy najlepsi xD Mówią ze Football jest niesprawiedliwy , niestety jest to prawda w 100% Cały mecz zagraliśmy dobrze , w miarę pozycyjnie , klepka (choć niewiele , bo na takiej murawie Brazylia nie zrobiła by za wiele ; ] ) tyle starań w końcówce meczu , dużo stresu i się sprawdziło [karny w 59 min] lepszy zespół przegrywa .. Bierzemy się do roboty , sporo przed nami !!

...
puciek

Dołączył: 28 Lip 2008
Posty: 14

PostWysłany: Śro 0:06, 24 Cze 2009    Temat postu:

ciesze sie ze 10 dostalem ale i tak nie pokazalem wszystkigo co potrafie:P wiec bede sie staral zeby w konicu pokazac na co mnie i zespol stac zeby nie druzyna to by nie bylo mnie i tych bramek ktore strzelam:P to zagranieprzemka damiana iroberta diziego itp. Naprawde dziekuje wam za to ze moge grac i cieszysz sie z wami z wygranych meczy..... wiem ze czasami sie sie kiwam chce pokazac ze jestem najlepszy ale ja wiem co potrafie i mozecie mi zaufac:::::TURNIEJ JEST NASZ

...
Przemek

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 52

PostWysłany: Śro 11:42, 24 Cze 2009    Temat postu:

Jestem zadowolony z zespołu mimo porażki graliście dobry football,ale moja postawa było żenująca nic nie robiłem przez większość meczu nie potrafiłem się wgrać w mecz to jest właśnie brak doświadczenie nie wiem co się działo zemną w tym meczu ale to było straszne ;(

...
puciek

Posty: 14

PostWysłany: Śro 16:31, 24 Cze 2009    Temat postu:

no wlasnie brak doswiadczenia powiem wam szczerze boicie sie grac innymi zespolami walki wam nie brak:P w seniorach jak gram to tez jest strasz przy dupie ale co trzeba zlapac sie za jaja i do przedu nie wazne co bedzie pozniej tylko wazne co sie dzieje teraz i wazna jest wygrana trzeba za wszelka cene oddac serce na boisku Smile))))

...
Dizi_8

Posty: 104

PostWysłany: Pią 20:48, 20 Lis 2009    Temat postu: :P

Dnia 20 listopada 2009r W Dniu Dzisiejszym Diabły Zgierskie podejmowały zespół Włókniarza Zgierz, podjecie tego wyzwania przez włókniarz zakończył sie porażką 10:4 dla mistrzów Zgierza

Oceny zawodników

Szuszu -9- Tryumfalny powrót po poważnej operacji mimo iż wszedł na ostatni kwadrans spotkania zdążył strzelić gola a nawet był bliski strzelenia drugiego gola ale bramkarz zdołał wyczuć jego intencje

Dizi -7- Bramkarz nr.1 w tym spotkaniu, do końca pierwszej połowy został tylko raz pokonany przez rywali, natomiast w drugiej połowie do momentu wejścia
w pole został pokonany jeszcze dwukrotnie, natomiast w polu, nie pokazywał zbytnio swoich umiejętności, pod koniec meczu złapał poważną kontuzję która wyeliminuje go na minimum miesiąc

Robson -8- typowy czyszczyciel w polu karnym, w pewnych momentach tylko on był widoczny w polu karnym (195 cm robią swoje ), strzelec 2 bramek, to on dał szanse gry Szuszowi w ostatnim kwadransie meczu, grał jak zawsze pewnie, spokojnie i z tyłu

Przemas -8- Pierwsza połowa zdecydowanie lepiej grana przez tego wszechstronnego zawodnika, w drugiej połowie potrafił kapitalnie dograć do każdego zawodnika ale w odbiorze oraz w kryciu czesto gubił sie, co na szczęście nie wpłyneło zbytnio na wynik meczu

Damian -9- strzelec Hat-tricka, który nie tylko strzelał gole ale też asystował przy golach kolegów, stanął na bramce w końcówce meczu i mimo niewielkich umiejętności bramkarskich, został pokonany tylko raz

Puciek -9- Strzelec 2 bramek oraz rozgrywający którego mogą pozazdościc najlepsze kluby na świecie, kapitanie czytał ge oraz przewidywał zagrania kolegów z drużyny, ale też nie zabrakło indywidualnych akcji tego zawodnika

Ocena Zespołu -9- za to co prezentowała w czasie pierwszej połowy czyli praktycznie rywal nie miał większych szans na sensownew rozeganie piłki, w drugiej połowie pod koniec toche sie to wszystko posypało ale mimo to nan stopgrali kapitalny futbol

...
Robert

Posty: 132

PostWysłany: Sob 0:02, 21 Lis 2009    Temat postu:

Ty to potrafisz napisać, jak zawsze wszystko na temat i estetycznie, miejmy nadzieje ze na tym nie skończy się nasza gra, bo nawet po tak długiej przerwie potrafimy grać dobrą piłkę, i wygrywać oby tak dalej panowie ; )

...
Dizi_8

Posty: 104

PostWysłany: Sob 0:07, 21 Lis 2009    Temat postu:

Ja sie bede cieszył jak wogóle bedzie grane Very Happy bezemnie 1 miesiąc, życze pwodzenia

...
DamianeQ

Posty: 110

PostWysłany: Sob 0:50, 21 Lis 2009    Temat postu: ;)

Jak dawniej zagralismy Wink nie chce mi sie juz wypowiadac , jak kiedys bledy itp.
Jutro wazny mecz z Naruta Razz

...
ArshaviN

Dołączył: 21 Lis 2009
Posty: 2

PostWysłany: Sob 17:55, 21 Lis 2009    Temat postu:

Jak dla mnie po takiej przerwie , zagraliśmy dobrze ; ]]] Pod koniec spotkania dorwała mnie kontuzja z piątkowego treningu . Ale ważne est to ze wygraliśmy Wink)

...
Dizi_8

Posty: 104

PostWysłany: Śro 18:38, 02 Gru 2009    Temat postu: aa

kolejny mecz, kolejne zwycięstwo ,Po dość jednostronnym widowisku mistrzowie Zgierza pokonali FK Naruta 16:8, boisko nie było w najlepszym stanie, ale nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. kłopoty z murawą dały 2 gole więcej na koncie kapitalnego w tym meczu Daniela Kaczewskiego.

Dizi-7

Kura-8- na bramce nie błyszczał, choć kilka jego dość chaotycznych interwencji na bramce uratowało skórę Diabłom, po wejściu w pole dość agresywnie grając był w stanie wybić piłke spod nóg każdego gracza, strzelec jednej bramki

Szuszu-8- jego gra momentami było godna podziwu, doskonale dogrywał do partnerów, biorąc pod uwagę że to pierwszy mecz w którym Filip musiał(może chciał) grać przez większość, po operwcji na uwage zasługuje jego poświęcenie, szczególnie pod koniec pierwszej połowy kiedy wślizgiem wybył piłke spod nóg Pawlaka, strzelec 2 bramek

Robson-9- nic nowego Very Happy, jak zawsze jego postawa jest niezwykle ważna dla gry defensywnej, jak zawsze czyścił pole z piłki i czasem z rywali Very Happy, jednak w dzisiaj niezwykle dobrze odnajdywał się pod polem karnym rywala, wykorzystując jedną sytuację ale nie wiele brakowało aby poszerzyć dorobek o 2 kolejne

Przemo-8- Przemek grał jak zawsze uważnie z tyłu oraz z polotem z przodu, jednak rzadko okazywał swoje umiejętności w dzisiejszym meczu, może dlatego że został z tyłu i pilnował aby przeciwnik za bardzo sie nie zbliżał do bramik strzeżonej przez kurowskiego, pucka oraz damiana, jednak jego brak w ataku został nadzwyczaj dobrze zastąpiony przez Daniela Karczewskiego strzelec 1 bramki

Damian-9- w polu bardzo aktywny, szczególnie jego podania oraz czytanie gry potafiły zadziwić nie tylko rywali ale nawet czasem kolegów z drużyny, miał wielki wkład w bramkach strzelonych przez pozostałych zawodników, na bramce został pokonany tylko jeden raz, jego kapitalne parady parokrotnie ratowały wynik w tym meczu. strzelec 1 bramki

Puciek-9- mimo iż w pierwszej połowie pozostał z tyłu, to jednak nawet gdy był atakowany przez dwóch rywali, jego umiejętności dryblerskie wielokrotnie pozwalały mu na ominięcie rywali i kapitalne dogranie do partnerów, w drugiej połowie kiedy ten zawodnik był w natarciu jedno było pewne; wielkie kłopoty obrony, warte odnotowania jest strzał w samo okienko z połowy boiska, niewiele brakowały a strzał byłby sparowany przez .... Daniela Karczewskiego, strzelec hat-ticka

Dizi-10- Niekwestionowana Gwiazda meczu, strzelec aż 7 bramek, mimo iż w drugiej połowie jego obecność nie była tak wyraźna jak w pierwszej, podczas której wykorzystał nie równośc boiska co spowodowało że podanie zamienił się na gola, jego występ to perła w koronie jaką nosiły Diabły w dzisiejszym spotkaniu, jednak w wywiadzie powiedział że sam niewiele by osiągnął, jego gole są tylko wykończeniem akcji kosntruowanych przez zespół

Ocena zespołu -9- Piękny meczy, w którym było wszystko, szybkie piłki, kapitalna gra z klepki, akcje godne ligi mistrzów, jednak za dużo bramek z tyłu aby była 10 a szkoda

PostWysłany: Śro 20:04, 02 Gru 2009    Temat postu:

Ale Cukierkujesz nasze wystepy ; ]]] A tak ogolem to chyba przezucam sie na asystowanie niz na snajpera .. co bylo widoczne w dzisiejszym meczu ; ) Forma zespolu cieszy , pasja zwyciestw z rzedu rosnie ;]] niech tak pozostanie

Ostatnio zmieniony przez DamianeQ dnia Śro 20:05, 02 Gru 2009, w całości zmieniany 2 razy