Obecny czas to Pon 17:07, 13 Maj 2024 | Zaloguj się, by sprawdzić wiadomości
Zobacz posty bez odpowiedzi
Forum Druzyna pilki noznej Strona GłównaForum Druzyna pilki noznej Strona Główna
Użytkownicy Grupy Rejestracja Zaloguj

Wyniki meczów
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Druzyna pilki noznej Strona Główna » Mecze

CHCIAŁBYM ODŚWIEŻYC TEMAT

Ostatnio zmieniony przez DamianeQ dnia Wto 21:42, 09 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
...
Dizi_8

Posty: 104

PostWysłany: Śro 20:29, 10 Mar 2010    Temat postu:

Po wielomiesięcznej przewie Diabły wróciły do rozgrywania meczów. Pierwszym przeciwnikiem był klub z Narutowicza. Mimo jak by to określić chujowych warunków do gry. Sam mecz mógł się podobać. Mecz zakończył sie jak zawsze zwycięstwem Diabłów 16:11, choć pierwsze minuty nie zapowiadały zwycięstwa. Już na początku Narutowicza zdobyli 3 bramki, ale chłopaki pokazali kawał dobrego futbolu i w ogólnym rozrachunki narutowicza tylko przez czesc pierwszej połowy prowadzili, choć inaczej to wyglądało jeżeli patrzeć na posiadanie piłki.

Post został pochwalony 1 raz

Ostatnio zmieniony przez Dizi_8 dnia Czw 12:48, 11 Mar 2010, w całości zmieniany 1 raz
...
Dizi_8

Posty: 104

PostWysłany: Śro 21:45, 26 Maj 2010    Temat postu: ComeBack

Witam, jako iż ostatnimi czasami Nie miałem okazji być na meczach, to chciałbym aby były mi przekazywane szczegółowe raporty z wydarzeń na boisku. A wracając do tematu dzisiejszy mecz był wart oglądania, gdyż staneły na przeciwko siebie godne siebie drużyny. ZKS Diabły Zgierz oraz Ario Angels. Mecz był zacięty przez pierwszą połowe. W drugiej istniały tylko Diabły.i to właśnie wydarzena z drugiej połowy miały decydujące znaczenie. kilka faktów z meczu:
-W drużynie Ario Angels wystąpił piłkarz dobrze znany Diabłom. Marcin Nijak
-Został wyłoniony nowy bramkarz Diabłów
-Co do Bramkarza to trzeba zatrudnić fizjoterapeute bo bramkarz gał bardzo ofiarnie

Reszta bez różnicy. Puciek gnał do przodu 24 na dobe, kurowski Grał jak grał, szuszu braonił jak zawsze, raz genialnie, raz szmaty wpadały, boteq i prospect - chyba jedyni którzy grali w miare konsekwentnie, choć niektóre straty, aż sie płakać chciało

Robert nie zagał z powodu choroby

Zmiana Stylu opisywania meczu

Koniec CUKIERKOWANIA

Ostatnio zmieniony przez Dizi_8 dnia Śro 22:42, 26 Maj 2010, w całości zmieniany 1 raz
...
Przemek

Dołączył: 10 Kwi 2007
Posty: 52

PostWysłany: Czw 15:46, 27 Maj 2010    Temat postu:

Dziś ważny mecz z naszych założeń powinien to być łatwe starcie dwóch dobrze znających się drużyn . Pożyjemy zobaczymy mecz odbędzie się na nowym stadionie Diabłow "Diabelski Orlik" Sponsorowany przez Unie Europejska i Urząd Miasta Zgierz znajdującym się na ulicy Musierowicz . Zapraszam wszystkich na to nie samowite widowisko , a ci którzy nie bd mogli przybyć na mecz będą musieli czekac na sprawdzanie Diza po meczu , lecz nie martwcie się już 1 Czerwca rusza Diabły TV gdzie będziecie mogli oglądać mecze na żywo START GODZINA 17

...
DamianeQ

Posty: 110

PostWysłany: Sob 0:15, 12 Mar 2011    Temat postu: Zmarnowana szansa na zwycięstwo

Dnia 11 marca został rozegrany mecz który przejdzie do historii , gdyż został rozegrany przy sztucznym oświetleniu.

Mecz zaczął się o godzinie 21 na stadionie przy ul. Musierowicza. Największym zaskoczeniem był skład rywala, ponieważ dysponowali najmocniejszym składem.Diabły zaczęły mocnym uderzeniem , Dizi doprowadza kibiców do euforii po niesamowitym hat-tricku w pierwszych 8 minutach. Później Goście obudzili się i doprowadzili do wyrównania. Największym rozczarowaniem meczu okazał się wypożyczony do Diabłów Mariusz Janiak który nie zabłysnął w tym spotkaniu.W przekroju całego meczu najlepszym graczem był Bobo. Diabły nie mogły sobie z nim poradzić.Cóż mecz można podsumować jako niezłe spotkanie odwiecznych rywali. Oba zespoły mogły wygrać ten mecz , jednak faworytami według bukmacherów był zespół przyjezdnych.Mecz ostatecznie zakończył się remisem 11:11 co może rozczarowywać kibiców Mistrzów Zgierza.

Gracz meczu - Bobo [8.20]

Ostatnio zmieniony przez DamianeQ dnia Czw 11:52, 31 Mar 2011, w całości zmieniany 3 razy
...
DamianeQ

Posty: 110

PostWysłany: Pon 0:18, 14 Mar 2011    Temat postu: Masakra piłą mechaniczną

Przy ulicy Musierowicza Diabły poległy hokejowym wynikiem (a raczej wynik szczypiornistów) 6:23
Ten wynik na pewno przejdzie do historii, ale w negatywnym znaczeniu, gdyż ekipa Diabłów nie zaliczyła takiej klęski od 4 lat z rekordową liczbą straconych bramek.

W zespole Ezg (hallcup Team) grały m.in takie gwiazdy jak Retkowski , Pietras oraz Sadi. Tych 2 ostatnich możemy pamiętać z klubu piłkarskiego znajdującego się przy Du bois.Można się oczywiście doszukać kliku pozytywów w tym jakże przerażającym meczu. Najważniejszy z nich to gra z pierwszej piłki oraz szukanie gry.W poprzednich meczach Diabły grały na lagę , oraz na tkzw. walkę , którą często przegrywali. Natomiast tym sposobem nic nie ugrali by w tym meczu. Dlatego starali się wysuwać do gry , grać od bramki do obrońców itd. liczne słupki , poprzeczki oraz akcje sam na sam, które niestety nie zostały zamienione na bramkę również świadczą o dobrej postawie diabłów. Ale mało tu wymieniać pozytywów , Diabły pogubiły się już od 10 minuty w swoim ustawieniu , a od 30 minuty kiedy na boisku pojawił się Janiak, można powiedzieć że tego ustawienia w ogóle nie było.Zawodnicy Ezg grali pressingiem i świetnie grali w obronie , pomocy jak i w ataku. Nie będę opisywał gry przeciwnika bo długo by pisać. Ten mecz wyglądał ogółem jak walka Dawida z Goliatem.

PostWysłany: Czw 10:35, 31 Mar 2011    Temat postu: Wyjazdowa porażka

Koszmarne widowisko oglądaliśmy 22 marca na stadionie Dubois. Gdzie Diabły poległy z odwiecznym rywalem Naruta poraz kolejny.Mecz zakończył się wynikiem 7:14 dla zespołu Narutowicza.Diabły przejęły prowadzenie w 5 minucie po bramce kmiota , wypożyczonego na ten mecz.W 2 połowie natomiast padło zdecydowanie więcej bramek. Przejdźmy do statystyk.

Gracz meczu - Krawiec 7.90

Ostatnio zmieniony przez DamianeQ dnia Czw 11:50, 31 Mar 2011, w całości zmieniany 1 raz
...
DamianeQ

Posty: 110

PostWysłany: Czw 10:52, 31 Mar 2011    Temat postu: Kolejna porażka na własnym stadionie

26.03.2011 został rozegrany mecz pomiędzy Diabłami a Dubois. Zabrakło w tym meczu czołowego gracza czerwonych Diabłow Michała Płóciennika.
"trener zadzwonił do mnie 10 minut przed meczem poinformować mnie , że nie może zagrać" przyznał w wywiadzie dla Zgierskiego tygodnika Damian Kulesza.Mecz nie obył się bez fauli , a wygraną 7:4 dla dubois przyćmiła kontuzja Adasia (prezesa) sprawcą faulu był masywny bramkarz Lubelski, który otrzymał zółtą kartkę w końcówce meczu.Diabły kontynuuja passę 3 meczy bez zwycięstwa.

PostWysłany: Czw 11:11, 31 Mar 2011    Temat postu: Upragnione zwycięstwo

W końcu Diabły przełamały serię meczów bez porażki i mogą spokojnie spać po zwycięstwie w wyjazdowym meczu z Fc Narutowicza Wink To pierwszy wygrany mecz z nowym kapitanem Damianem Kuleszą.W tym meczu nie zagrał Cygan i Przemas którzy obecnie zmagają się z kontuzja.Mecz zaczął się dla Diabłów nie ciekawie, do końca pierwszej połowy przegrywali 3:4 natomiast po zmianie połów odmieniły się losy spektaklu. Mecz rozstrzygnęło dwóch napastników Prospect i Puciek , którzy łącznie zdobyli 14 bramek dla swojego klubu. Po kontuzji wrócił do zespołu Daniel Karczewski , który również odegrał w tym meczu ważną rolę.